O nás

O nás

Škola profesionálních maskérů.

Tuto školu založili dva profesionální maskéři, Vlad Taupes a Josef Rarach již v roce 1998, a to z důvodu podpory profesní kreativity a chuti experimentovat s novými materiály a technologiemi.

FX  make-up school nabízí profesionální maskérské workshopy od kvalifikovaných instruktorů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prací v oboru.Všichni instruktoři na FXMS pracují v různých oblastech (líčení, beauty make-up až po speciální fx) na profesionální úrovni.

Každý den se nabízí něco nového v kouzelném světě maskérského umění. Naše poslání v FXMS je podělit se o tyto nové techniky s našimi studenty.

Byt úspěšný make-up artist vyžaduje nejen tvůrčí a umělecké schopnosti, ale také nutnost znalostí v technické odbornosti, obchodní  a organizátorské dovednosti. Je zapotřebí zvládnout profesní komunikaci jak verbální tak neverbální. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby předaly studentům dovednosti v těchto oborech na tak vysoké profesionální úrovni, aby budoucí maskéři byli úspěšní ve svém povolání.

Nabízíme studium u odborných lektorů s dlouholetými zkušenostmi v těchto odvětvích:

- Character makeup

 - Prosthetic makeup

 - Special makeup effects

- Airbrush makeup

 - Full body makeup

- Hair work and Wigmaking

- Beauty makeup

 a dalši….

Již od prvního dne se studenti ponoří do základů maskérského umění. FXMS dává budoucím umělcům příležitost objevit svůj vlastní a jedinečný styl v rámci tréninku s našimi instruktory. Studenti jsou vedeni ke zpracování vlastního díla tak, aby vyjadřovalo jejich individualitu a originalitu.

Z tohoto důvodu jsou tyto profesionální make-up kurzy jedinečné, kreativní a originální, vedené v dynamicky moderním pojetí.

 Z důvodu individuálního přístupu k výuce je maximální počet studentů na jeden workshop 10 osob.

 

Nenabízíme kvantitu, ale profesionální kvalitu a individuální přístup ve výukovém programu.